O Akcji

W 2021 roku ambasadorem naszej akcji został Pascal Brodnicki.
Obejrzyj spot nakręcony w akwakulturze pstrąga z Pascalem:

We współpracy z Pascalem powstała również seria filmów,
w których naszego pstrąga doprawiliśmy poczuciem humoru.

Akcja promocyjna Teraz Pstrąg jest inicjatywą Stowarzyszenia Producentów Ryb Łososiowatych, mającą na celu promocję pstrąga w Polsce. Poprzez szeroko zakrojoną kampanię reklamową chcemy dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców z przekazem, który ma zachęcić do pstrąga jako ryby zdrowej, hodowanej w czystych wodach i „wdzięcznej“ kulinarnie.

Operacja współfinansowana jest przez Unię Europejską ze środków finansowych Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego.

Naszym celem jest edukacja społeczeństwa polskiego o walorach pstrąga, jego wpływie na zdrowie, urodę, rozwój dzieci, ale też informacja jak kreatywnie i ciekawie wykorzystać pstrąga w swoim menu.

W ramach akcji prowadzone były działania reklamowe w telewizji, na nośnikach reklamy zewnętrznej, w internecie i w prasie. Strona, na której Państwo obecnie się znajdują, jest platformą komunikacji i kompendium wiedzy o pstrągu dla wszystkich tych, którzy chcą ten temat poznać bliżej.

Serdecznie zapraszamy do jej zwiedzania i zachęcamy do konsumpcji pstrąga. To naprawdę warta uwagi ryba. A jeśli ryba, to pstrąg!

TERAZ PSTRĄG 2011

TERAZ PSTRĄG 2011

TERAZ PSTRĄG 2012

TERAZ PSTRĄG 2012

TERAZ PSTRĄG 2013

TERAZ PSTRĄG 2013

TERAZ PSTRĄG 2014

TERAZ PSTRĄG 2014